Infolinka 608 667 734
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zanechat
Kontakt nebo Poptávku
 

Rekonstrukce stoupaček kanalizačního potrubí

Za našimi instalacemi stojí celý tým řemeslníků a montážníků s příslušnou odborností a techniků dohlížejících na správnost provádění technologických postupů.

Provádíme kompletní výměnu, nové montáže, nebo rekonstrukci kanalizačního potrubí a to jak stoupaček – vertikálního, tak horizontálního vedení.

 
HT Systém OSMA

Důvodem výměny vertikálních rozvodů bývá často netěsnost ve spojích, kdy dochází k nepříjemnému zápachu v oblasti šachty, nebo hůře k úniku splašků do prostoru šachty.

Druhým častým problémem bývají byty po rekonstrukci, kdy v některých případech došlo k neodbornému napojení na stávající rozvod a tudíž již ke zmiňovaným netěsnostem. Nejčastějším důvodem však stále je stáří tohoto potrubí a volba materiálu z dřívějších dob, kdy se kanalizace ku příkladu řešila osinkocementovými rourami s příměsí azbestu. Z hlediska hygieny jsou v dnešní době nevyhovující a mohou být i škodlivé.

Další nemalou výhodou rekonstrukce je až o polovinu menší hluk stoupaček, který je pro ně typický. Je možné docílit snížení hluku pohlcujícími materiály a speciálním uchycením systému stoupaček.

Ultra DB OSMA

U horizontálních rozvodů je důvodem výměny stáří, ruku v ruce se zanesením potrubí. V některých případech je možné čištění a to jak mechanické, tak chemické, avšak jedná se stále o dočasné řešení, tudíž je často nezbytná výměna těchto rozvodů.

Dbáme na to, aby vedle kvalitní práce, která je samozřejmostí byl vybrán i nejvhodnější materiál z pohledu kvality a ceny. V neposlední řadě komfortu, který spočívá hlavně v hlučnosti u vertikálních rozvodů.

Rehaou Raupiano

Pro vertikální rozvod používáme ve variantě standard systém HT od výrobce Osma, pro horizontální rozvod systém KG od stejného výrobce.

V lepších variantách je široká škála potrubí, kdy mezi námi osvědčené a nabízené patří tyto tři: Prvním je Rehau Raupiano plus, kde vedle prémiové zvukové izolace je dbáno i na vysokou požární odolnost a vnitřní povrchovou úpravu uzpůsobenou proti vzniku usazenin. Druhá varianta je Geberit Silent-PP, kde je hlavním faktorem odhlučnění s ohledem na kvalitu za příznivou cenu, největší výhodou této varianty je variabilita s ostatními systémy kanalizace, ať už je to prémiová řada Geberit silent-20db nebo doplňky jako požární prostupy a příslušenství pro tlakové spoje. Poslední námi doporučenou variantou je již od výše zmiňovaného výrobce Osma a jedná se o produkt Ultra db, kde se díky své robustnosti systém řadí mezi nejlepší z tichých odpadních trubek a tvarovek na trhu. Ultra dB je kvalitní produkt z polypropylenu, obsahující velké množství minerálního plniva. To určuje odpadním trubkám a tvarovkám Ultra dB vynikající mechanické a akustické vlastnosti, které významně snižují intenzitu hluku, pronikajícího přes stěnu potrubí do okolí (24db).

Zajímalo by vás více?Budeme rádi za váš kontakt. Preferujeme osobní setkání.

Poptávkový formulář

Jednáte za společenství vlastníků jednotek?
Poznámka

Zde můžete přidat váš dotaz nebo např. počet kusů produktů na které vám máme připravit nabídku.

Spolehlivá řešení s.r.o. zpracuje váši poptávku jako svůj oprávněný zájem. Dotaz případně celou konverzaci smažeme do 30 dnů. Na zpracování se podílí také IoT Elements s.r.o. IČO: 09122958.

Děkuji Vám za poptávku.Vaši poptávku se nepodařilo odeslat, zkuste to později.
 

Reference

Rádi poskytneme reference montáží stoupaček kanalizačního potrubí, které jsme našim zákazníkům vytvořili například v lokalitách: Praha, Pardubice, Hradec Králové, Brno, Ostrava, Liberec atd.