Infolinka 608 667 734
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zanechat
Kontakt nebo Poptávku
 

Měřením úniků tepla
Pasportizace termokamerou

Za našimi instalacemi stojí celý tým řemeslníků a montážníků s příslušnou odborností a techniků dohlížejících na správnost provádění technologických postupů.

Zabýváme se pasportizací potrubních vedení, odběrných míst, topných soustav, stavebních úprav aj. Součástí pasportizace je vyhotovení podrobného protokolu, který obsahuje kóty, vytyčení, fotodokumentaci, nákres, technický stav, materiál a další potřebné náležitosti.

Provádíme rovněž pasportizace koupelen, WC, kuchyní před rekonstrukci stoupaček a to z důvodu určení vhodného pracovního postupu. Součástí takového pasportu je i vyrozumění vlastníků o průběhu a rozsahu stavebních úprav.

 
Pasportizace úniků

Pasportizace úniků

Zjištění úniků vody, plynu a kanalizace spočívá v kontrole rozvodů, zařízení a uzavíracích armatur. V souvislosti s únikem daného média je provedena vizuální kontrola a současně s tím jsou využita měřící zařízení k tomu určená. Zjištěné závady jsme schopni odstranit, nebo poskytnout technické řešení pro jejich odstranění.

Pasportizace úniků

Pasportizace umístění a technického stavu rozvodů a jejich revize

Provádíme ohledání a určení tras vedení, pro veškeré instalace a zjištění jejich technického stavu. Pasportizace obsahuje protokol o pasportizaci pro každou bytovou jednotku, či ucelený prostor, napojení na bytový rozvod, určení hranice vlastníka těchto instalací, nákres, popř. fotografie umístění potrubí, uzávěrů, tras a písemné vyjádření vlastníka bytové jednotky. Na vaši žádost jsme schopni zpracovat technické řešení tzn. použité materiály, technologie, dimenze potrubí a armatur, rozsah stavebních úprav, volba vhodné trasy, popř. jejich sloučení, umístění revizních a jiných otvorů.
Součástí takové obhlídky je i seznámení s problematikou obyvatel bytových jednotek tzn. s rozsahem stavebních prací, odstávkami vody a jiných omezení v době realizace.

Pasportizace úniků

Pasportizace odběrných míst určených k měření

Provádíme pasportizace pro určení nejvhodnějšího místa prvoinstalace pro měření vody a tepla. Vyhotovíme protokol o pasportizaci ve kterém uvedeme způsob a rozsah montáže, doporučíme vhodné měřidlo a to jak z pohledu funkčnosti, tak dimenze. Uvedeme rovněž rozsah stavebních úprav a materiálu pro samotnou realizaci a to včetně vhodného dopojovacího materiálu a estetických úprav (revizní branky, dvířka, zapravení).
Veškeré montáže provede proškolený pracovník s ohledem na příslušné normy pro platné měření a rozúčtování.

Pasportizace odběrných míst určených k měření

Zajímalo by vás více?Budeme rádi za váš kontakt. Preferujeme osobní setkání.

Poptávkový formulář

Jednáte za společenství vlastníků jednotek?
Poznámka

Zde můžete přidat váš dotaz nebo např. počet kusů produktů na které vám máme připravit nabídku.

Spolehlivá řešení s.r.o. zpracuje váši poptávku jako svůj oprávněný zájem. Dotaz případně celou konverzaci smažeme do 30 dnů. Na zpracování se podílí také IoT Elements s.r.o. IČO: 09122958.

Děkuji Vám za poptávku.Vaši poptávku se nepodařilo odeslat, zkuste to později.
 

Reference

Rádi poskytneme reference termovizního snímkování, které jsme našim zákazníkům vytvořili například v lokalitách: Praha, Pardubice, Hradec Králové, Brno, Ostrava, Liberec atd.