Infolinka 608 667 734
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zanechat
Kontakt nebo Poptávku
 

Stavební činnost

Za našimi instalacemi stojí celý tým řemeslníků a montážníků s příslušnou odborností a techniků dohlížejících na správnost provádění technologických postupů.

Náš tým se zabývá stavební činností, a to hlavně v návaznosti na výměnu nebo rekonstrukcí ZTI.

 
Nástroje

Zabýváme se také veškerými ostatními stavebními pracemi pro bytové domy, jako jsou obkladačské práce, pokládání dlažby, zednické práce, montáž sádrokartonů, minerální podhledy, prvoinstalace vodoměrů, vyřezávání branek, provádění stavebních úprav aj. a to vše  za použití nejvhodnějších materiálů.

Při veškerých stavebních úpravách a pracích dbáme na kultivovanost a pořádek v domě v souladu s vysokou kvalitou odvedené práce za kterou si stojíme. Při úklidu rovněž třídíme odpad.

Dále jsme schopni zajistit ve spolupráci s našimi obchodními partnery: pokládku zámkové dlažby, kamenných koberců pro exteriér i interiér, včetně všech úprav a výkopových prací.

Díky naším bohatým zkušenostem v těchto oborech provádíme rovněž poradenskou činnost.

Také působíme v oblasti měření úniku tepla za pomocí termokamery, zdivem, izolací potrubí, okny. Ke každému měření předkládáme protokol včetně pořízených snímků a jsme schopni pomoci s jejím případným odstraněním.

Zajímalo by vás více?Budeme rádi za váš kontakt. Preferujeme osobní setkání.

Poptávkový formulář

Jednáte za společenství vlastníků jednotek?
Poznámka

Zde můžete přidat váš dotaz nebo např. počet kusů produktů na které vám máme připravit nabídku.

Spolehlivá řešení s.r.o. zpracuje váši poptávku jako svůj oprávněný zájem. Dotaz případně celou konverzaci smažeme do 30 dnů. Na zpracování se podílí také IoT Elements s.r.o. IČO: 09122958.

Děkuji Vám za poptávku.Vaši poptávku se nepodařilo odeslat, zkuste to později.
 

Reference

Rádi poskytneme reference stavebních činností, které jsme našim zákazníkům vytvořili například v lokalitách: Praha, Pardubice, Hradec Králové, Brno, Ostrava, Liberec atd.