Infolinka 608 667 734
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zanechat
Kontakt nebo Poptávku
 

Montáže rozvodů vzduchotechniky

Za našimi instalacemi stojí celý tým řemeslníků a montážníků s příslušnou odborností a techniků dohlížejících na správnost provádění technologických postupů.

Náš tým provádí výměny a montáže rozvodů vzduchotechniky v bytových a panelových domech. Hlavním důvodem výměny bývá nedostatečná těsnost vzduchovodů v oblasti šachty, která je zapříčiněna neodborným zásahem během dřívějších rekonstrukcí, kdy dochází k záměně tzv. hygienické části za gastro, stářím materiálů, či absencí hlavních částí kotvících prvků.

 
Spiro potrubí

Nové rozvody vzduchotechniky provádíme kruhovým systémem Spiro, čtyřhranném WRL potrubím z pozinkovaného plechu nebo čtyřhranným potrubím vyrobeném na míru.

Dopojení a vyústění vzduchotechniky je řešeno prvky pro nadstřešní část. V naší nabídce je také široká škála typů ventilátorů do koupelen a wc.

Dále zajišťujeme s naším obchodním partnerem montáže klimatizací pro panelové a bytové domy. A to vše od návrhu, zpracování cenové nabídky, až po realizaci.

Zajímalo by vás více?Budeme rádi za váš kontakt. Preferujeme osobní setkání.

Poptávkový formulář

Jednáte za společenství vlastníků jednotek?
Poznámka

Zde můžete přidat váš dotaz nebo např. počet kusů produktů na které vám máme připravit nabídku.

Spolehlivá řešení s.r.o. zpracuje váši poptávku jako svůj oprávněný zájem. Dotaz případně celou konverzaci smažeme do 30 dnů. Na zpracování se podílí také IoT Elements s.r.o. IČO: 09122958.

Děkuji Vám za poptávku.Vaši poptávku se nepodařilo odeslat, zkuste to později.
 

Reference

Rádi poskytneme reference montáží vzduchotechniky, které jsme našim zákazníkům vytvořili například v lokalitách: Praha, Pardubice, Hradec Králové, Brno, Ostrava, Liberec atd.