Infolinka 608 667 734
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zanechat
Kontakt nebo Poptávku
 

Topenářské práce - montáž a rekonstrukce

Za našimi instalacemi stojí celý tým řemeslníků a montážníků s příslušnou odborností a techniků dohlížejících na správnost provádění technologických postupů.

Provádíme rekonstrukce hlavních rozvodů topení pro bytové a panelové domy za použití nejlépe dostupných materiálů. Topenářské práce a to hlavně rozvody, provádíme za pomocí systému pro lisování od výrobců Sanha a Viega. Oba tito výrobci poskytují nepřeberné množství tvarovek, rour různých průměrů a tvrdostí, přechodů na závity a jiné.

 
rems multi push

Montáž a rekonstrukce topných systémů

Připravíme pro vás optimální řešení topného systému a vypracujeme projekt. Naši topenáři zajistí všechny práce související s montáží rozvodů, včetně topných těles, radiátorů, uzávěrů, filtrů a ostatních armatur.

Výměna topných těles bez nutnosti vypouštění systému

Také se zabýváme výměnou topných těles bez nutnosti vypouštění systému za pomoci přístroje pro zamražení média v potrubí. V souvislosti s tím nabízíme i výměny či rekonstrukce všech armatur a měřidel tepla, jak na tělesech, rozvodech tak v oblasti kotelen a výměníků tepla. Jsme schopni zajistit revize tlakových a expanzních nádob a jejich údržbu a opravu.

Čištění topných systémů

Zabýváme se rovněž čištěním topných systému za pomoci přístroje REMS Multi-push a to buď za pomocí pulzů, kde nechává vodu rotovat, tak aby pročistila celý topný systém od usazenin. Druhou variantou je možnost provést čištění obdobným způsobem a to za pomoci chemických přípravků určených pro dezinfekci, odstranění usazenin, nebo pro konzervaci. Tento způsob čištění je vhodný také např. Pro podlahové topení, kde většina výrobců doporučuje čištění systému každých 4-5 let.

Šetřete za vytápění

Čištěním topných systémů se zvyšuje tepelná účinnost díky odstranění usazenin – izolátorů. Toto se projeví zejména na tepelné výhřevnosti topných těles a rychlosti jejího nástupu a zefektivnění chodu celé topné soustavy.

Tepelný spád radiátoru

Pro panelové a bytové domy provádíme kontrolu správné funkčnosti radiátorů pomocí termokamery, kde zjistíme tepelný spád. Je patrný rozdíl před a po provádění čištění. Dalším z důvodů pravidelného čištění topného systému je ochrana oběhových čerpadel, uzavíracích armatur a jiných komponentů proti opotřebení, čímž je prodloužena životnost jejich, i celé topné soustavy.

Přístroj REMS Multi push slouží k proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, dezinfikování, čištění, konzervování potrubních rozvodů, k provádění tlakových zkoušek a kontrol těsnosti potrubních rozvodů a nádob pomocí stlačeného vzduchu.

Rádi zodpovíme vaše dotazy, nechte nám svůj kontakt.

Zajímalo by vás více?Budeme rádi za váš kontakt. Preferujeme osobní setkání.

Poptávkový formulář

Jednáte za společenství vlastníků jednotek?
Poznámka

Zde můžete přidat váš dotaz nebo např. počet kusů produktů na které vám máme připravit nabídku.

Spolehlivá řešení s.r.o. zpracuje váši poptávku jako svůj oprávněný zájem. Dotaz případně celou konverzaci smažeme do 30 dnů. Na zpracování se podílí také IoT Elements s.r.o. IČO: 09122958.

Děkuji Vám za poptávku.Vaši poptávku se nepodařilo odeslat, zkuste to později.
 

Reference

Rádi poskytneme reference topenářských prací, které jsme našim zákazníkům vytvořili například v lokalitách: Praha, Pardubice, Hradec Králové, Brno, Ostrava, Liberec atd.